Лавров звинуватив США у визнанні у світі ПЦУ

07.11.2019 12:17 0

Лавров звинуватив США у визнанні у світі ПЦУ

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров звинуватив Сполучені Штати Америки у визнанні Православної Церкви України.

Про це заявив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров після переговорів з грецьким колегою Нікосом Дендіасом, повідомляють росЗМІ, інформує «Прямий».

Так, Лавров підкреслив, що існує зовнішній вплив у питаннях, що стосуються Елладської Православної Церкви (ЕПЦ) і автокефальної Православної Церкви України (ПЦУ).

Зокрема глава російського МЗС заявив, що "мирному листу" главі УПЦ Епіфанію від глави ЕПЦ архиєпископа Афінського і всієї Греції Єроніма передував візит в Афіни держсекретаря США Майка Помпео.

"Керівник Держдепу особливо і не приховував, що серед питань, які він там вирішував, було і це", – сказав Лавров.

На його думку, саме з цією метою визнання ПЦУ - ред.) американські дипломати їздили на гору Афон, а митрополит Єпіфаній публічно заявив, що створення церковної структури було б неможливим без прямої підтримки Вашингтона.

"Стає очевидним, що Сполучені Штати не хочуть обмежуватися тим, що вже було зроблено, і намагаються просувати розкол у православному світі в цілому. Така робота проводиться практично з усіма православними Церквами", - наголосив російський дипломат.

Нагадаємо, Предстоятель Елладської Церкви архиєпископ Єронім надіслав митрополиту Київському Епіфанію лист, в якому йдеться про офіційне визнання Православної церкви України.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/77718/

Следующая новость
Предыдущая новость

Удобный и практичный встраиваемый холодильник Лучшие изделия из камня Эффективное лечение алкогольной и наркотической зависимости Адвокат по разводам: как правильно выбрать специалиста и не допустить ошибку? Федерация еврейских общин начинает проект передвижных синагог по четырем областям Украины

Публикации