Кіпрська Церква засудила РПЦ за розрив стосунків з Архиєпископом Афінським

04.11.2019 13:49 0

Кіпрська Церква засудила РПЦ за розрив стосунків з Архиєпископом Афінським

Архиєпископ Кіпрський Хризостом висловив незгоду з канонічними діями Патріарха Московського – розрив євхаристійного єднання з Архиєпископом Афінським Єронімом.

Про це повідомляє Церкваріум з посиланням на видання Ромфея.

Архиєпископ Кіпрський вважає, що розрив може бути виправданим лише у випадку відпадіння в єресь. Але ні Вселенський Патріарх, ні Афінський архиєпископ не є єретиками, зазначає він.

При цьому очільник Кіпрської Церкви пояснив, що, на його думку, найкраще було б вирішити суперечку між Москвою та Константинополем через спільну зустріч двох Патріархів. Але обидві сторони на це не йдуть, тому Кіпрська Церква, не згодна з позицією обох колег, зберігає нейтралітет. Як резюмує Церкваріум, насправді, не секрет, що Кіпр готовий за відсутності на нього російського тиску визнати ПЦУ. Одразу після вручення Томосу Хризостом висловив надію, що колись очільник ПЦУ приїде на Кіпр та співслужитиме з цією Помісною Церквою.

Як вже писала РІСУ, з вчорашнього дня РПЦ розірвала євхаристійне єднання з Архиєпископом Афінським Єронімом через визнання ПЦУ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/77676/

Следующая новость
Предыдущая новость

Заказ курсовой работы по выгодным условиям Лучшие станции для очистки сточных вод Диссертация от рук специалистов на заказ Водка Finlandia в тетрапаках: история бренда, интересные факты и лучшие предложения для покупки Суд дозволив заочне розслідування щодо екс-міністра Захарченка у "церковній справі"

Публикации