Кіпрська Церква закликає уникати різких заяв щодо конфлікту Москви і Константинополя

13.11.2018 7:22 3

Кіпрська Церква закликає уникати різких заяв щодо конфлікту Москви і Константинополя

У заяві від 9 листопада сказано, що Кіпрська Церква підтримує добрі стосунки з усіма помісними Православними Церквами, від Вселенського Патріархату і до наймолодшої Церкви Чеських земель і Словаччини, а також, з Російською Церквою.
Також Кіпрська Архієпископія закликає усіх уникати публічних заяв з різкими заголовками, які тільки погіршують ситуацію. Кіпрська Церква сподівається, що всі проблеми будуть вирішені у відвертому діалозі з любов'ю. Крім того, вона висловлює готовність будь-яким чином сприяти в цьому напрямку.
Як зазначає Cerkvarium, попри дипломатичні формулювання тексту заяви, можна припустити, що мається на увазі різка та невиправдано груба риторика на адресу Вселенського патріарха, якою зараз відзначаються саме представники Російської Церкви та її дочірньої організації в Україні.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Удивительный мир гемблинга на сайте Азино 777 СБУ притягла до відповідальності низку священиків УПЦ Велпатасвир в составе индийских препаратов помогает в борьбе с ВГС всех генотипов Новый Год на Мальдивах – мечта, которая становится реальностью Самые свежие новости бизнеса

Публикации