Кіпрська Православна Церква планує визнати ПЦУ

26.01.2019 8:28 0

Кіпрська Православна Церква планує визнати ПЦУ

Кіпрська Церква планує визнати митрополита Епіфанія – «Настане час, коли кир Епіфаній відвідає Кіпр і буде співслужити», – про це заявив архиєпископ Кіпрський Хризостом, повідомляє Церкваріум з посиланням на грецьке видання «Світло Фанару».

Очільник Кіпрської Церкви каже, що чув заяву митрополита Епіфанія про бажання встановити сопричастя і відповів, що це природньо. Він також зауважив, що Епіфаній вже бував на Кіпрі, добре знає місцеву ситуацію та володіє грецькою мовою.

Таку відповідь архиєпископ Хризостом дав митрополитові Елпідофору Константинопольського Патріархату, який перебуває з візитом у Православній Церкві Кіпру. Елпідофор подарував Хризостому свою нещодавно опубліковану книгу про візит Вселенського Патріарха Варфоломія до України в 2008 році.

Також очільник Кіпрської Церкви заявив, що вважає Вселенську Патріархію «Матір’ю-Церквою», і підкреслив, що «підтримує прекрасні відносини з Фанаром, які він збереже попри будь-які труднощі».

Митрополит Елпідофор також нагадав про близькі стосунки та історичні, церковні і духовні зв’язки, які мають Церква Кіпру та Константинопольський Патріархат.

26 січня в Університеті Лімасоли митрополит Елпідофор прочитає відкриту лекцію на тему «Церква і дипломатія».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/74467/

Следующая новость
Предыдущая новость

Тренажеры для повсеместного использования Эко-матрасы ортопедические из сена своими руками Где купить диплом техникума или ВУЗа Играть в популярные игровые аппараты в онлайн казино Игровой Клуб Vulkan Компания, предлагающая различные полиграфические услуги

Публикации