"Кілером" Бабченка виявився колишній єродиякон УПЦ (МП) та УПЦ КП Аристарх

01.06.2018 11:53 18

Активіст "Правого сектора" Олексій Цимбалюк, колишній єродиякон Української Православної Церкви (Московського Патріархату) та Української Православної Церкви Київського Патріархату Аристарх повідомив, що є тією людиною, якій замовили вбивство російського журналіста Аркадія Бабченка, після чого він звернувся до Служби безпеки України.

"СБУ мене не кинуло, в мене все добре... Після оприлюднення запису отримання мною авансу за вбивство людини, без зміни мого голосу шифруватися сенсу не бачу", - написав О.Цимбалюк на своїй сторінці в соцмережі Facebook у четвер, повыдомляэ Інтерфакс-Україна.

При цьому він зазначив, що дав підписку про нерозголошення, тому "ніяких інтерв'ю найближчим часом не буде".

"Прекрасно, що в службі (СБУ - ІФ) працюють талановиті молоді опери, до яких спокійно йдеш з інформацією про замовлення на вбивство. Звертаєшся і не боїшся, що тебе зіллють тим же замовникам за $$$$. Чесно, не знаю, як складеться моя доля далі, трохи на нервах. Але точно знаю, що оперативник, який усю цю справу тягнув на собі, слідчий у справі - люди честі. Люди, які реально пашуть для того, щоб життя в Україні було безпечним", - написав О.Цимбалюк.

Він зазначив, що СБУ вперше "вдарила по зубах на випередження". "Не шукають вбивцю, це завжди непросто, особливо якщо працюють люди, особисто ніяк не пов'язані з жертвою. Вперше ми їх, а не вони нас, і це прекрасно", - резюмував А.Цимбалюк.

А.Цимбалюк брав участь в антитерористичній операції на сході України і, за даними облікового запису у Facebook, наразі проживає в Одесі.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/71329/

Следующая новость
Предыдущая новость

Тысячи люстр на одном сайте На адвентистском слёте под Киевом крестили 59 подростков Оформить медицинские справки за один день «Несмотря на коварства, создаваемые врагами», на «православном байк-шоу» в Севастополе покажут книги «о связи Чечни с Матерью Россией» На Косівщині покійників до церкви переправляють канатною дорогою

Публикации