“Кіборг” ЗСУ закликав владу припинити конфлікт навколо храму у Коломиї

02.11.2017 13:16 6

“Кіборг” ЗСУ закликав владу припинити конфлікт навколо храму у Коломиї

На думку “кіборга”, захоплення Благовіщенського храму в Коломиї може стати першим кроком, який почне релігійну війну в Україні. «Замість того аби виконувати одну із свої важливих місій - об’єднувати людей за ради любові до Бога і ближнього, представники УПЦ КП та УГКЦ штовхають своїх прихожан на протиправні та гріховні дії, силою відбираючи церковне майно в паств УПЦ. Влада не лише не втручається в ці конфлікти, але й підіграє радикально налаштованим сторонам. Поліція теж без діє, спостерігаючи як чиняться безчинства», — сказав він.
«Я прошу суспільство припинити нагнітати атмосферу в релігійному питанні, бо це прямий шлях до загострення внутрішніх конфліктів, в яких програємо в першу чергу ми всі з вами — Українці! Адже якщо право більшості почне діяти по всій Україні, то знайдеться не мало так званих гарячих голів, які дзеркально почнуть захоплювати храми УГКЦ в тих регіонах де їх мало, почнуть задавати питання, що роблять мусульмани на українській землі і захоплювати мечеті…, — підкреслив Білошицький. — Так звані релігійні «пастори» ведуть до війни наших з вами братів і сестер, війни, яка лише руйнуватиме наші долі, наші душі й нашу країну».
Військовий закликав українську владу навести порядок і показати, що в державі діє закон. «Сьогодні я захищаю право на віросповідання великої частини православних християн, які як і я, моляться в храмах УПЦ. Я вимагаю у влади втрутитись в конфлікт між конфесіями, і встановити закон у всіх спірних питаннях. У противному випадку ми змушені будемо самостійно захищати законну позицію прихожан УПЦ в Коломиї і інших містах та селах нашої країни».
Також Білошицький нагадав про зусилля УПЦ в питанні звільнення полонених українських солдатів: «Я є свідком того як УПЦ, не зважаючи на супротив влади, на агресію частини українського суспільства, на байдужість людей до проблем одне одного. Не лише постійно молиться за мир і процвітання України, але безперестанно шукає шлях для визволення наших героїв з полону. Кропітка робота духовних лідерів УПЦ по пошуку способів примирити українське суспільство, визволити з полону українських військових, припинити війну поволі дає свої результати. Одним з вже визволених за участі духовенства УПЦ, став греко-католик Тарас Колодій. УПЦ не питає до якого храму йшов молитись той, хто потребує допомоги».

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Відомості про релігійну та етнічну приналежність українців як виняток можуть передаватися в Європол Удочка. Купить фидерное удилище, цена на Трофее Высококвалифицированные стоматологические услуги в Киеве УПЦ угледіла в парламенті ще один "антицерковний законопроект" В Житомире обыскали имама-чеченца в поисках оружия и экстремистской литературы

Публикации