Курта Волкера замінить випускник малої Василіанської греко-католицької семінарії

09.10.2019 4:12 0

Курта Волкера замінить випускник малої Василіанської греко-католицької семінарії

Спецпредставником Держдепу США з питань України замість Курта Волкера може стати 72-річний Майкл Костів. Про це, посилаючись на власні джерела, повідомляє видання Дзеркало тижня.

Майкл Костів народився в 1947 році в післявоєнній Німеччині у родині українських іммігрантів.

За інформацією журналіста Олега Стецищина, Костів виріс у США, навчався у малій Василіанській греко-католицькій семінарії в Стамфорді (Коннектикут). Закінчив університет св. Бонавентури, вивчав бухгалтерський облік та ділове право в університеті штату Меріленд, завершив програму управління зовнішньою політикою та безпекою в Гарвардському університеті, а з 1969 по 1971 рік був старшим лейтенантом в армії США у В'єтнамі.

Після десятиріччя роботи в ЦРУ працював у компанії Shell.У 1986 році він зробив невдалу спробу балотуватися у Палату представників США у Флориді від Республіканської партії.

Відтоді працював у Texaco Inc., був директором програми урядових відносин у Вашингтоні. Кілька років також був заступником голови правління Міжнародного республіканського інституту, а також членом правління Фонду США-Україна.

Із січня 2017 року є радником директора Національної розвідки Дэна Коутса. Крім української мови, Костів володіє російською, іспанською, італійською, польською мовами.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/77378/

Следующая новость
Предыдущая новость

Бюро переводов в Киеве Великий вибір іграшок робопотягів В Киеве завершается индийский фестиваль с "парадом древних богов" Оформление патента на работу иностранцам в Москве Международные эксперты высоко оценили финансовую разведку Украины, - Игорь Черкасский

Публикации