Кримська єпархія УПЦ закликає вірян до порушення українського законодавства

08.08.2018 13:25 0

Кримська єпархія УПЦ закликає вірян до порушення українського законодавства

Планується, що з 8 по 20 вересня прочани автобусом прослідують за маршрутом: Сімферополь – Ростов-на-Дону – Курськ — Гомель — Брест (меморіал "Брестська фортеця") – Біловезька Пуща – Гродно — Жировичі – Мінськ – Меморіал "Хатинь" – Вітебськ – Смоленськ – Задонськ — Сімферополь. До поїздки включається страхування, супроводжувач, ночівля, трапеза у монастирях, три ночівлі у готелях, екскурсії та музеї (за бажанням). Групу супроводжуватиме священик. Зазначається, що у програмі можуть бути зміни "у зв'язку з непередбачуваними обставинами".
Постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 року №367 затверджений Порядок в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї. Цей Порядок регулює питання в’їзду на тимчасово окуповану територію вільної економічної зони “Крим” та виїзду з неї громадян України. Згідно з ним, в'їзд на тимчасово окуповану територію України та виїзд з неї здійснюються через контрольні пункти "Каланчак", "Чаплинка" та "Чонгар" за умови пред'явлення будь-якого документа, визначеного статтею 5 Закону України "Про громадянство України" або статтею 2 Закону України "Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України". Порушення порядку тягне адміністративну відповідальність, передбачену статтею 204-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Нещодавно Кримська єпархія УПЦ (МП) прийняла в гості президента Росії, показавши Володимиру Путіну роботи з "відновлення" Володимирського собору в Севастополі.

Нагадаємо, що ООН "засуджує тимчасову окупацію Російською Федерацією частини території України — Автономної Республіки Крим та міста Севастополя
(далі Крим) — і підтверджуює невизнання її анексії".

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Игровые автоматы нового поколения от казино Вулкан Играть на лучшие игральных слотах на сайте игрового клуба Cyberpunc Єпископ УПЦ розповів на Міжпарламентській асамблеї православ’я про церковні проблеми в Україні Купить лобовое стекло на любую модель Мебель для кабинета по выгодным ценам

Публикации