Кремль і РПЦ шантажують інші Церкви, щоб вони не визнали ПЦУ - Митрополит Епіфаній

11.04.2019 22:00 9

Кремль і РПЦ шантажують інші Церкви, щоб вони не визнали ПЦУ - Митрополит Епіфаній

Росія задіяла усі можливі засоби, щоби Православні Церкви якомога довше не визнавали Українську Церкву. Про це сьогодні на прес-конференції у Львові заявив Предстоятель ПЦУ Епіфаній (Думенко).

«Зараз ми добиваємося визнання нашого автокефального статутсу. Але, на жаль, з боку російської держави і РПЦ бачимо тотальний спротив. На рівні держави і на рівні Церкви ведуться перемовини з іншими Православними Церквами. Декого лякають, декого спонукають, на інших певною мірою впливають, бо до цього часу РПЦ мала вплив на Помісні Церкви», - повідомив першоєрарх.

На думку, Митрополита Епіфанія, спроби заблокувати визнання ПЦУ приречені на поразку.

«Розколу у зв’язку з українським питання у світовому православ’ї не станеться», - заявив він.

«Не справившись із завданням, яке було поставлено РФ перед РПЦ: не допустити автокефалії та надання Томосу Українській Церкві, вони намагаються зараз привнести розкол у світове православ’я. Тобто поділити ту частину православних, які підтримують Російську Церкву і ту частину, яка підтримує Вселенського Патріарха. Я вірю, що цього розколу не буде. Вже зараз ми бачимо, що думки тих Церков, які спершу були негативно налаштовані проти ПЦУ, трансформується», - зазначив він.

За словами Митрополита, рано чи пізно ПЦУ визнають усі Церкви.

«Пройшло небагато часу, всього три місяці, з часу отримання Томосу, тому вірю, що поступово Церква за Церквою будуть нас визнавати. Але залишаться такі, які не визнають ПЦУ. Напевно, що останньою буде РПЦ, яка ніколи не змиритиься з тим, що ми отримали автокефалію», - підкреслив Предстоятель ПЦУ.

Нагадаємо, Предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Епіфаній 10-11 квітня перебуває з першим архипастирським візитом у Львові.

Предстоятель ПЦУ Митрополит Епіфаній

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/75393/

Следующая новость
Предыдущая новость

Плей Фортуна - максимальное удовольствие и самое качественное разнообразие Вас интересует создание видеоконтента? Рекомендуем обращаться в компанию «Cinema Friends Production»! Как носить мужскую рубашку должным образом Надмогильні плити від професійних майстрів Український католицький університет проводить краудфандингову кампанію на підтримку Центру підприємництва

Публикации