Кремль склав методичку для "Л-ДНР", як "правильно" боротися з релігійними організаціями

12.07.2018 15:53 3

Кремль склав методичку для

У Кремлі склали методичку для ватажків "Л-ДНР" з вказівками щодо "правильного" переслідування небажаних релігійних організацій.

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на координатора групи "Інформаційний спротив" Дмитра Тимчука.

"За вказівкою російських кураторів і з метою мінімізації негативного інформаційного резонансу в цивілізованому світі навколо переслідування в окупованих районах Донецької та Луганської областей тих релігійних організацій, які не бажають співпрацювати з бойовиками, окупаційна влада перейшли до реалізації нового алгоритму дій", - йдеться у повідомленні.

Зокрема повідомляється, що в межах реалізації цього алгоритму, планується проведення спеціальних інформаційних заходів з формування відповідної громадської думки щодо тієї чи іншої релігійної організації.

"Ініціація "звернень" від провокаторів з числа агентури спецслужб до місцевих "влад" і "правоохоронців" із заявами про діяльність всередині релігійних громад "екстремістів, які поширюють небезпечну літературу", - йдеться у повідомленні.

Крім того, планується проведення окупаційними властями, в якості реакції на подібні "звернення громадськості", обшуків, "виявлення" літератури, яка буде підкидатися під час обшуків, і застосування заходів карального характеру проти членів релігійної громади.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/terrorism/71801/

Следующая новость
Предыдущая новость

Надгробия и похоронная атрибутика из гранита Сеялка точного высева - профессиональный инструмент для посева Как создать авторский онлайн-курс: пошаговый план работы Большую серебряную ханукию в Днепре измерили для «Книги рекордов Гиннесса» Онлайн казино Эльдорадо: как обойти блокировку

Публикации