«Кращою книгою України» визначено повнокольорове видання Нового Завіту – «Євангеліє і Апостол»

28.11.2018 4:11 15

«Кращою книгою України» визначено повнокольорове видання Нового Завіту – «Євангеліє і Апостол»

Гран-прі конкурсу присуджено видавництву «Фенікс» за повнокольорове видання у двох книгах українською мовою Нового Завіту – «Євангеліє і Апостол».
Крым того, у номінації «Моя країна» перемогу отримало видавництво «Фоліо» за твір Тимура і Олени Литовченків «Книга жахіття: 1932-1938». У номінації «Життя славетних» відзнаку отримало «Видавництво Старого Лева» за книжку Віри Агеєвої «Візерунок на камені. Микола Бажан: життєпис (не)радянського поета».
Бестселером року став роман Андрія Цаплієнка «Стіна», який вийшов у «Видавництві Старого Лева».
Також «кращими» книжками у різних номінаціях названо видання Романи Романишин та Андрія Лесіва «Я так бачу» (ТОВ «Видавництво Старого Лева»); збірку поезії Олега Каданова «Не я, а той» (ТОВ «Видавництво «Віват»); книгу Петра Кралюка «Півтори тисячі років разом. Спільна історія українців і тюркських народів» (ТОВ «Видавництво Фоліо»); роман Віри Китайгородської «Обличчям до стіни» (видавництво «Букрек»); білінгвальне видання «Райнер Марія Рільке. Сто поезій у перекладі Мойсея Фішбейна» (видавництво «Либідь»); видання Людмили Лапшиної «Перлини нашої планети» (ТОВ «Видавництво «Віват»).
Цього року для участі у конкурсі у 10 номінаціях надійшло 122 роботи від 44 видавців. За словами організаторів, конкурс проводиться з метою сприяння розвитку вітчизняного книговидання, удосконалення традицій вітчизняної книговидавничої справи, підвищення ролі книги в суспільстві, популяризації сучасних технологій її художнього оформлення та поліграфічного виконання.
Вручення дипломів переможцям Конкурсу відбудуться у грудні цього року під час проведення Київської міжнародної книжкової виставки «Книжкові контракти».
19 вересня президент підписав указ про присудження щорічної премії «Українська книжка року». Жжурі літературної премії «Книга року ВВС-2018» оприлюднило довгі списки претендентів.

Фото vechirniykiev.com.ua

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Диагностика состояния зубов – первый этап, который необходимо пройти перед началом лечения Мемориальные комплексы из гранита Последний айфон со скидкой В Запорожье мусульмане присоединились к тренингу «Женщины — лидеры перемен в местных общинах» Комфорт і затишок – і опалення, і кондиціонер

Публикации