Константинополь веде діалог одночасно з УПЦ КП, УПЦ (МП) і УАПЦ

27.12.2017 16:25 9

Константинополь веде діалог одночасно з УПЦ КП, УПЦ (МП) і УАПЦ

22 грудня архієпископ Даниїл (Зелинський), голова консисторії УПЦ в США (Константинопольського Патріархату), після того як у Києві 15 грудня провів переговори з главою УПЦ Київського Патріархату патріархом Філаретом, зустрівся 22 грудня у Стамбулі з Константинопольським патріархом Варфоломієм.

Під час короткого робочого візиту до Константинопольської Патріархії архієпископ Даниїл обговорив з патріархом Варфоломієм "найважливіші питання церковного життя, що стосується Сполучених Штатів Америки, а також України", йдеться в офіційному повідемленні на сайті УПЦ в США.

Також разом з патріархом Варфоломієм архієпископ Даниїл взяв участь в урочистих заходах, які організувало Генеральне консульство України в Стамбулі з нагоди 100-річчя дипломатичної служби України.
"Вважаю для себя благословенням провести щиру і відверту розмову із Вселенським Патріархом Варфоломієм, а також бути разом з ним присутнім під час концерту українських колядок", — зазначив владика Даниїл на своїй сторінці у Фейсбуці.
У ці ж дні, 26 грудня, офіційний сайт УАПЦ повідомив про зустріч предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви (УАПЦ) митрополита Макарія з представником Вселенської Патріархії єпископом Іларіоном (Рудиком).
Зустріч відбулась в Києві, у приміщенні Патріархії УАПЦ. Владика Іларіон — єпископ Едмонтону і Західної єпархії Української Православної Церкви в Канаді (Константинопольського Патріархату).
На зустрічі були порушені "питання про шляхи об‘єднання українського православ‘я та інші важливі теми, які можуть бути корисними для України", зазначається на сайті УАПЦ.
Нагадаємо, що в ці ж дні, 17 грудня, глава Константинопольського Патріархату прийняв у своїй резиденції на Фанарі делегацію УПЦ (МП). Учасники зустрічі обговорювали, зокрема, проблему розділення українського православ'я.

Фото Facebook

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Секрет популярности слот автоматов на просторах всемирной паутины Оперативные услуги ритуальной компании в Москве Бетономешалка - устройство и применение Монетная история Николая Первого Оптимизация работы переводчика

Публикации