Конкурс РІСУ: "Нові та забуті колядки, щедрівки і віншування"

04.12.2017 12:47 102

Конкурс РІСУ:

РІСУ оголошує конкурс колядок, щедрівок.

Кожного року на Різдво господарі-християни чекають, що до них прийдуть колядники сповістити вістку про народження Ісуса Христа, привітати господарів зі святами і побажати їм на прийдешній рік різноманітних ласк.

Звичайно, добрі господарі самі знають багато колядок, щедрівок і віншування, але із задоволенням послухають нових, забутих чи відомих лише в певних регіонах нашої країни.

Редакція РІСУ запрошує знавців колядок, щедрівок, віншувань надсилати їх нам на адресу ukr@risu.org.ua — тексти + ноти (щоб знати, як виконувати) + відео чи аудіозаписи (бажано) + опис звідки походить (було би цікаво).

Звісно, ті, що вже є у нашій колекції — надсилати не потрібно.

Конкурс триває до 20 січня 2018 року.

Переможцями будуть ті наші читачі, які надішлють найбільшу кількість текстів колядок, щедрівок, віншувань!

А за найцікавіші і ті, які найбільше сподобаються нашим читачам (про це свідчитиме кількість "лайків-рекомендацій" під текстами) — ми окремо гарно подякуємо (і не лише словами)!

Колядуймо, веселімося - Христос Рождається!

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/about_us/editorialnews/69249/

Следующая новость
Предыдущая новость

Єпископ УПЦ розповів на Міжпарламентській асамблеї православ’я про церковні проблеми в Україні Виват-Украина - качественная наградная продукция для любого мероприятия Трактование и значение сна для человека Правильный подход к инвестициям Такси «Лекс» в Киеве – заказывайте в интернете

Публикации