Комітет ВР повторно розгляне правки до законопроекту 0931

18.12.2019 10:10 3

Комітет ВР повторно розгляне правки до законопроекту 0931

Учасники мітингу під Верховною Радою зустрілися з головою профільного Комітету, який запевнив, що законопроект № 0931 буде доопрацьований з врахуванням зауважень релігійної спільноти.

Про це Голова Комітету з прав людини Дмитро Лубінець заявив у вівторок, 17 грудня, вийшовши до учасників акції, які зібралися біля стін парламенту та вздовж вулиці Грушевського у Києві на захист свободи совісті та свободи слова, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Дмитро Лубінець, голова Комітету, сказав: «Ми запрошуємо до діалогу Раду Церков. Робота продовжується. На базі нашого Комітету ми зробимо площадку, і ми зможемо знайти те формулювання, яке абсолютно всіх влаштує».

Окремий мітинг також відбувся біля Офісу Президента України. Присутні релігійні діячі та журналісти закликали доопрацювати законопроект № 0931 шляхом врахування поправки №1 народного депутата Віктора М’ялика.

Зважаючи на графік пленарних засідань, можна сподіватися, що до кінця року парламент не буде розглядати ці резонансні зміни в сфері протидії дискримінації. За цей час робоча група, утворена при Комітеті за участі представників Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, має доопрацювати законопроект № 0931, щоб зняти побоювання релігійної спільноти і представників окремих професій, зокрема лікарів і журналістів.

Нагадаємо, що на необхідності ґрунтовного доопрацювання законопроекту № 0931 наголошувала Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій. Напередодні Комітет відхилив усі поправки, спрямовані на захист свободи совісті та свободи вираження поглядів, що обурило релігійну спільноту.

Також Громадська рада при Державному комітеті України з питань телебачення та радіомовлення звернулася до Верховної Ради з закликом направити на доопрацювання законопроект № 0931, положення якого можуть загрожувати свободі вираження поглядів і переконань, а також об'єктивній журналістиці.

Під час зустрічі з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій Президент Володимир Зеленський пообіцяв розібратися з законопроектом № 0931, щоб він не став підґрунтям для обмеження конституційних прав громадян на свободу совісті та свободу слова.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/legislation/78217/

Следующая новость
Предыдущая новость

В Одесі священик УПЦ КП взяв участь у презентації фотовиставки та книги «Якби не війна» Прокат необходимой мебели Оригинальные игровые машины для тех, кто любит побеждать Оборудование для аквариумов и товары для животных Лучшие изделия из камня

Публикации