Комісія КМДА підтримала петицію про знесення споруди УПЦ біля Десятинки

09.02.2018 17:45 3

Комісія КМДА підтримала петицію про знесення споруди УПЦ біля Десятинки

Депутати вирішили рекомендувати київському міському голові підтримати петицію та доручити структурним підрозділам виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вжити всі передбачені чинним законодавство заходи, направлені на усунення правопорушень у найкоротший термін.
Під час засідання петицію №6972 підтримали усі вісімнадцять присутніх депутатів.
Каплиця розташована на території Національного музею історії України в центрі Києва. Петиція про знесення незаконної каплиці зібрала понад 10 тисяч підписів. Саме така кількість необхідна, щоб звернення розглянули представники влади.
Директор Національного музею історії України Тетяна Сосновська повідомила, що позов до суду проти релігійної організації, яка опікується незаконною забудовою, буде подавати сам музей. Наразі Сосновська збирає оригінали документів, які будь-яким чином можуть підтвердити незаконність зведеної споруди та просить державні органи та правоохоронців їй у цьому допомогти.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

3 способа привязать к себе любовь Современная криптовалюта простым языком На круглому столі в СБУ священик УПЦ КП говорив про загрози від УПЦ (МП) Качественная чистка вашего ПК Самая точная информация об офшорах

Публикации