Коломийський музей поповнила друга срібна монета-писанка, яку випустив Королівський монетний двір Канади

14.08.2017 20:54 3

Коломийський музей поповнила друга срібна монета-писанка, яку випустив Королівський монетний двір Канади

Як і першу монету торік, цей цінний експонат для музею подарувала Марія Рипан – відома дослідниця українського народного мистецтва, мисткиня жіночих прикрас із бісеру та автор навчальних програм з цієї тематики.
Монету випустив Королівський монетний двір Канади як вияв шани українському мистецтву, що стало частиною культурної спадщини Канади. Номінал одноунцієвої срібної монети становить 20 доларів. Наклад - всього п`ять тисяч екземплярів.
Ескізи для цієї монети, як і попередньої, розробила канадська художниця українського походження Енн К. Мораш. Аверс монети, де кожен елемент наповнений багатим символічним змістом, притаманним для традиційної писанки, оздоблений кольоровою емаллю. На реверсі – портрет англійської королеви Єлизавети ІІ.
Тепер відвідувачі музею мають нагоду побачити в експозиції вже дві срібні монети-писанки.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Сыграйте на онлайн игральных автоматах на сайте онлайн казино Slots-Doc-com Поляки відреставрують низку архітектурних пам’яток Львова Как защитить нагревательные приборы от накипи Инвестиции в развитие гостиничного бизнеса Беларуси Пасхальное воскресенье. Светлый праздник для всей семьи

Публикации