Коломийський музей поповнила друга срібна монета-писанка, яку випустив Королівський монетний двір Канади

14.08.2017 20:54 0

Коломийський музей поповнила друга срібна монета-писанка, яку випустив Королівський монетний двір Канади

Як і першу монету торік, цей цінний експонат для музею подарувала Марія Рипан – відома дослідниця українського народного мистецтва, мисткиня жіночих прикрас із бісеру та автор навчальних програм з цієї тематики.
Монету випустив Королівський монетний двір Канади як вияв шани українському мистецтву, що стало частиною культурної спадщини Канади. Номінал одноунцієвої срібної монети становить 20 доларів. Наклад - всього п`ять тисяч екземплярів.
Ескізи для цієї монети, як і попередньої, розробила канадська художниця українського походження Енн К. Мораш. Аверс монети, де кожен елемент наповнений багатим символічним змістом, притаманним для традиційної писанки, оздоблений кольоровою емаллю. На реверсі – портрет англійської королеви Єлизавети ІІ.
Тепер відвідувачі музею мають нагоду побачити в експозиції вже дві срібні монети-писанки.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

«Грецький» храм у Ніжині знову відкрив двері для парафіян Впливовий український політик, прихожанин і меценат УПЦ, підтримав бажання президента прискорити автокефалію Покупка газовых котлов в Одессе «Папа для України» відправляє 86 дітей із зони АТО на відпочинок у Хорватію Высококвалифицированные стоматологические услуги в Киеве

Публикации