Коломийський музей поповнила друга срібна монета-писанка, яку випустив Королівський монетний двір Канади

14.08.2017 20:54 3

Коломийський музей поповнила друга срібна монета-писанка, яку випустив Королівський монетний двір Канади

Як і першу монету торік, цей цінний експонат для музею подарувала Марія Рипан – відома дослідниця українського народного мистецтва, мисткиня жіночих прикрас із бісеру та автор навчальних програм з цієї тематики.
Монету випустив Королівський монетний двір Канади як вияв шани українському мистецтву, що стало частиною культурної спадщини Канади. Номінал одноунцієвої срібної монети становить 20 доларів. Наклад - всього п`ять тисяч екземплярів.
Ескізи для цієї монети, як і попередньої, розробила канадська художниця українського походження Енн К. Мораш. Аверс монети, де кожен елемент наповнений багатим символічним змістом, притаманним для традиційної писанки, оздоблений кольоровою емаллю. На реверсі – портрет англійської королеви Єлизавети ІІ.
Тепер відвідувачі музею мають нагоду побачити в експозиції вже дві срібні монети-писанки.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Лучший хостинг для сайта Необычные люстры с абажуром европейского качества Игры в клубе Азино777 для настоящих ценителей риска Новый Год на Мальдивах – мечта, которая становится реальностью Фонд “Папа для України” надав 500 тисяч євро на проекти відбудови Донбасу та соціального захисту переселенців

Публикации