Колишні воїни АТО та їхні дружини пройшли реабілітацію в монастирі УГКЦ

30.10.2017 14:14 9

Колишні воїни АТО та їхні дружини пройшли реабілітацію в монастирі УГКЦ

Таку акцію організувала Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я УГКЦ. Тривала вона з 16 по 22 жовтня 2017 р. Упродовж цих днів подружжя військових брали участь у богослужіннях, приступали до таїнств сповіді та євхаристії, слухали духовні науки священиків і розповіді про історію та діяльність монастиря сестер Пресвятої родини.
Фізичні сили реабілітанти відновлювали завдяки масажу, щоденній ранковій зарядці, грі в теніс і волейбол. Відповіді на свої настійні питання вони отримували на психологічних тренінгах та під час індивідуальних бесід із психологами. На таких зустрічах подружжя вчилися налагоджувати міжособистісні взаємини, зменшувати напруженість та правильно долати конфлікти у стосунках.
У вільний час родини військових слухали виступ співочої священичої сім’ї, побували в Гошівському монастирі отців василіан на Ясній горі, на скелях Довбуша, відвідали криївку у м. Долина, ознайомилися з експонатами Центру Вигодської спадщини.
Зі слів реабілітантів, вони приїхали до монастиря, щоб віднайти душевний спокій. Завдяки налагодженій праці духовенства і психологів їх очікування здійснилися. На прощання відпочивальники висловлювали вдячність за час проведений у монастирі, за можливість слухати і чути одне одного, за атмосферу молитви.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Лучший восточный сериал 2017 «Мехрамис»: смотреть онлайн в хорошем качестве Участник АТО пронесет украинский флаг по паломническому пути "Эль Камино де Сантьяго" В Херсоне при участии властей открыли мемориал рабби Гилеля из Парича Богослужения в храме Спиридона Тримифунтского в Минске Молоді греко-католики створюють спільноту «Покоління Любомира»

Публикации