Книгу «Капелани. На службі Богу і Україні» презентували у Києві

13.12.2019 9:01 0

Книгу «Капелани. На службі Богу і Україні» презентували у Києві

Книга «Капелани. На службі Богу і Україні» містить спогади військових капеланів різних конфесій, які від початку війни на сході України здійснювали душпастирське служіння серед українських воїнів.

Свідчення були записані Українським інститутом національної пам’яті (УІНП) у рамках проекту «Усна історія АТО».

Про це повідомила пресслужба департаменту культури Черкаської ОДА, 12 грудня повідомив сайт Ildana.tv.

Презентація книги проходила в актовій зала Київської православної богословської академії на території Михайлівського Золотоверхого монастиря. У заході зокрема взяв участь митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, Голова Синодального управління військового духовенства Православної церкви України.

У розповідях героїв книги йдеться про особливості капеланського служіння на фронті під час протидії російській агресії, а також окреслюються етапи інституційного становлення капеланства у війську, - повідомляють в УІНП.
Захід організовано Українським інститутом національної пам’яті та Синодальним управлінням військового духовенства Православної церкви України.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/faith_and_weapon/78151/

Следующая новость
Предыдущая новость

Выбор автомобильных дисков Сім’ї учасників АТО пройшли реабілітацію в монастирі УГКЦ Большой выбор качественного пенополистирола по выгодным ценам Угловые кухни: индивидуальное производство мебели под заказ Профессиональная уборка квартир и помещений в Питере

Публикации