Клімкін в Ізраїлі говоритиме з Патріархом Феофілом III

19.06.2018 23:13 3

Клімкін в Ізраїлі говоритиме з Патріархом Феофілом III

18-19 червня 2018 року у м. Єрусалим під співголовуванням Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна заплановано проведення Одинадцятого засідання Спільної Українсько-Ізраїльської комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва, інформує офіційний сайт МЗС.

Ізраїльську частину Комісії очолює Міністр з питань охорони навколишнього середовища, Міністр у справах Єрусалима та єврейської спадщини Зєев Елькін.

Під час засідання Комісії заплановано провести переговори з усіх ключових питань двостороннього торговельно-економічного співробітництва, зокрема щодо перспектив взаємодії у сфері торгівлі, залучення інвестицій, туризму, сільського господарства, інновацій, енергетики, комунікацій тощо. За результатами засідання планується підписання Протоколу Одинадцятого засідання Комісії.

В рамках візиту Глави зовнішньополітичного відомства України також заплановані зустрічі з Прем’єр-міністром Біньяміном Нетаньягу та з Патріархом Єрусалимським Феофілом ІІІ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/71514/

Следующая новость
Предыдущая новость

В Украине выходят книги о современном взгляде на шариат и кораническом принципе совещания В УГКЦ вперше відбувається літня школа лідерів мирянських спільнот і рухів Русский язык - самый привычный и самый сложный школьный предмет Полиграфические услуги в Алматы – быстро, качественно, недорого Отопительно - варочная печь буржуйка премиум класса в Украине

Публикации