Київський Патріархат попросить Раду перейменувати УПЦ (МП)

04.11.2018 6:49 6

Київський Патріархат попросить Раду перейменувати УПЦ (МП)

Київський Патріархат звернеться до Верховної Ради з проханням ухвалити закон про єдину православну Церкву в Україні, а також про зміну назви Української Православної Церкви (Московського Патріархату) на "Російську православну Церкву" в Україні.

Про це в ефірі Радіо Свобода заявив Предстоятель УПЦ КП Філарет.

"Чого ми будемо вимагати? Це, щоб в Україні була одна українська православна Церква і щоб РПЦ не ховалася під назвою "українська", будучи по суті російською. І тому ми будемо просити Верховну Раду, щоб вона прийняла закон про те, що в Україні одна українська православна церква, а друга православна Церква повинна називатися російською Церквою. Тим більше, богослужіння звершують церковнослов’янською мовою, проповідь – російською мовою, захищають інтереси на сході російські", – зазначив Предстоятель УПЦ КП.

Додамо, представник Вселенського Патріархату при Всесвітній раді Церков, доктор богослов'я, який давно та глибоко займається українською проблематикою, архиєпископ Тельміський Йов (Геча) заявив, що Константинопольський Патріархат скасував акт про передачу території України під адміністрацію Російської Церкви і відтоді в Україні, фактично, не існує УПЦ (Московського Патріархату).

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/73320/

Следующая новость
Предыдущая новость

Золотые крестики в Украине со скидкой Диагностика состояния зубов – первый этап, который необходимо пройти перед началом лечения Адвентисты собрали около 2000 человек на всеукраинский слет следопытов Горизонтальные и вертикальные жалюзи – быстрое изготовление и монтаж в Одессе Детокс процедуры: польза и вред, риски мероприятий при горечи во рту

Публикации