“Київський Патріархат не ліквідовано” — владика Філарет

09.05.2019 22:35 15

“Київський Патріархат не ліквідовано” — владика Філарет

Почесний Патріарх ПЦУ Філарет, який днями розсилав архиєреям запрошення на свято від імені ліквідованої УПЦ КП, заявив, що Київський Патріархат досі існує.

“Справа в тому, що Київський Патріархат не ліквідований. Не ліквідований. Це хочуть подать, що він ліквідований. Ліквідувати Київський Патріархат може той, хто його створив”, – заявив владика Філарет в ефірі випуску ТСН за 9 травня, яку цитує «Релігійна правда».

Нагадаємо, що Українська Православна Церква Київського Патріархату влилася у структуру створеної 15 грудня 2018 року на Об’єднавчому Соборі помісної автокефальної Православної Церкви України, а сам Філарет підписав відповідний документ про саморозпуск УПЦ КП.

Також нещодавно владика Філарет в інтерв’ю сказав: «Київського Патріархату немає юридично, але фактично є. Бо є патріарх», маючи на увазі себе.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/75725/

Следующая новость
Предыдущая новость

Перевозка грузов в самые короткие сроки Адвентисты доставили в зону АТО более 12 тысяч литров питьевой воды Играть на выгодных условиях в Пин Ап казино Новогодние игрушки и украшения Країна чудових краєвидів, тюльпанів та сирів запрошує вас на навчання

Публикации