Київське братство УАПЦ ініціює перейменування площі Льва Толстого на площу Левка Лук'яненка

11.08.2018 9:54 9

Київське братство УАПЦ ініціює перейменування площі Льва Толстого на площу Левка Лук'яненка

"Київське братство Архистратига Божого Михаїла УАПЦ звертається до всіх киян з пропозицією про перейменування площі Льва Толстого на площу Левка Лук'яненка - видатного державного діяча України, автора Акту про проголошення незалежності України", Петиція з'явилася на сайті Київської міської ради вранці 6 серпня, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Dsnews.ua і Кiev.express.

Автор петиції Володимир Федосєєв. За 2 дні вдалося зібрати дві сотні підписів «за» з тисячі необхідних для того, щоб петицію розглянули депутати.

Площа Льва Толстого не входить до списку топонімічних назв уКиєві, які підлягають декомунізації за однойменним законом. Влада Києва проводила електронні громадські слухання на офіційному сайті Київської міської ради і мешканці столиці постійно голосували проти намірів дати нову назву площі.

Раніше на сайті міськради з'явилася схожа петиція. Тільки там пропонувалося перейменувати вул. Маршала Жукова на вул. Левка Лук'яненко, зазначає 44.ua.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uapc/72186/

Следующая новость
Предыдущая новость

Фотообои в спальню на любой вкус Эко-матрасы ортопедические из сена своими руками Великий вибір іграшок робопотягів Большой выбор качественных пластиковых окон в Запорожье Где купить одежду и аксессуары для собак оптом

Публикации