Київрада прийняла до розгляду петицію проти самобуду УПЦ біля Десятинки

07.02.2018 15:43 3

Київрада прийняла до розгляду петицію проти самобуду УПЦ біля Десятинки

Електронна петиція “Вирішити питання знесення незаконної споруди-каплиці УПЦ МП-Десятинного чоловічого монастиря Пресвятої Богородиці на території Національного музею історії України (далі НМІУ)” набрала необхідну кількість голосів для розгляду міською владою. Петицію підтримали 10584 особи, при мінімально необхідних 10000.
Київський міський голова Віталій Кличко уже доручив постійній комісії Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування, а також профільному заступнику голови КМДА і виконавчому органу Київради (КМДА) розглянути електронну петицію в установленому порядку.
Автор звернення В'ячеслав Толпига зазначає, що територія, на якій незаконно побудована споруда-каплиця УПЦ (МП), належить до особливо цінних земель історико-культурного призначення. Окрім того, територія є пам'яткою історії національного та місцевого значень.
Аби перешкодити демонтажу самобуду, ченці Десятинного монастиря терміново привезли до нього частку мощей Георгія Побідоносця - для масового поклоніння вірянами.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

На Херсонщине духовенство обвинило главу сельсовета в намерении передать фирме с российскими корнями землю, на которой стоит храм УПЦ КП Термосы разных видов Зарегистрирован законопроект о запрете абортов в Украине Возможность получить международное образование 300-летие украинского святого отпраздновали в Беларуси

Публикации