Киянам розкажуть, чому на честь митрополита Шептицького названо одну з вулиць столиці

01.09.2017 21:03 9

За останні два роки понад 150 вулиць, провулків і площ Києва одержали нові назви. Ці зміни спричиняють неоднозначну реакцію киян, які мало поінформовані про заслуги людей, чиї імена увічнені в топоніміці столиці.

Саме тому для киян і гостей міста столична влада започаткувала проект «Герої, увічнені у вулицях Києва». Короткі двохвилинні фільми знайомлять із видатними особистостями, на честь яких перейменували вулиці столиці.

Перші випуски проекту присвячені митрополиту Андреєві (Шептицькому), головнокомандувачу армії УНР Михайлові Омеляновичу-Павленку, політичному діячу В’ячеславові Липинському, письменникам Євгенові Сверстюку, Іванові Світличному й іншим знаковим особистостям, на честь яких були перейменовані столичні вулиці. Окремий акцент буде зроблено на розкритті зв’язків кожної людини з Києвом.

«Кияни мають розуміти, що постать є не випадковою або нав’язаною, а має безпосередній стосунок до історії столиці, – розповідає відомий краєзнавець Михайло Кальницький. – Є багато діячів України, про зв’язок яких з Києвом не всі знають. Якщо тему глибше розкрити, ці особистості стануть для нас набагато ближчими».

Проект реалізує Департамент суспільних комунікацій та ТОВ «Апграунд», що став переможцем у системі Prozzoro. Першими кіноісторії переглянуть глядачі ТК «Київ». Як повідомила заступник директора Департаменту Тетяна Гузенко, в межах інформаційної кампанії «Герої, увічнені у вулицях Києва» заплановані лекції в публічних просторах, розроблення буклетів, постійні рубрики у комунальних ЗМІ. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/68105/

Следующая новость
Предыдущая новость

Качественные памятники и гранитные изделия, в наличии и под заказ любой сложности Где купить православные четки из настоящего камня? Автомобильная заправочная станция на погранпереходе «Котловка» Гранитные памятники на могилу Все о ХГЧ, беременности и материнстве

Публикации