Китайці допоможуть відбудувати Нотр-Дам

10.11.2019 10:38 0

Китайці допоможуть відбудувати Нотр-Дам

Китайці братимуть участь у відбудові собору Натр-Дам у Парижі. Як інформує Monitor-press з посиланням на агенцію AFP, відповідне порозуміння підписали в Пекіні французький міністр культури і директор китайського Бюро національної культурної спадщини. Підписантами були теж президенти Китаю і Франції.

Китай, який останніми роками руйнує на своїй території християнські храми, пришле до Парижа своїх спеціалістів. Деталі порозуміння поки що не відомі. Відомо лише, що обидві сторони уточнять форму співпраці у наступному році. Китай зобов’язався якомога швидше вислати до Парижа своїх експертів.

«Наша країна здобула багатий досвід у збереженні пам’яток культури і у сфері міжнародної співпраці. Цей проєкт значною мірою спричиниться до розширення горизонтів китайсько-французької співпраці у сфері культурної спадщини», – заявив китайський підписант домовленості.

Від трагічної пожежі у соборі Нотр-Дам минуло вже майже сім місяців, а реставраторські роботи йдуть повільно. Головний архітектор відбудови однак нещодавно запевнив, що обіцяний президентом Макроном 5-річний термін буде дотриманий.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/77738/

Следующая новость
Предыдущая новость

Красивую посуду - в каждый дом УПЦ КП презентувало відео «90 псалом - молитва воїна та капелана» Изготовление пакетов и печать логотипов на заказ Велпатасвир в составе индийских препаратов помогает в борьбе с ВГС всех генотипов Аренда авто Киев от компании - STATUS CAR RENTAL

Публикации