Керівники УПЦ Константинопольського Патріархату обговорили з патріархом Варфоломієм українське питання

02.07.2018 16:44 3

Керівники УПЦ Константинопольського Патріархату обговорили з патріархом Варфоломієм українське питання

Глава УПЦ (Константинопольського Патріархату) митрополит Антоній (Щерба) та Памфільський єпископ Даниїл (Зелінський), очільник Західної єпархії УПЦ в Америці, прибули в Стамбул для святкування свята св. апостолів Петра і Павла та Собору святих апостолів.
За повідомленням єпископа Даниїла (Зелінського) 1 липня, ієрархи "провели відверту та конструктивну розмову щодо питань суспільного та морального життя суспільства, а особливо торкаючись питань канонічного устрою Православної Церкви України".
Минулого року ці ж ієрархи УПЦ Константинопольського Патріархату зустрічалися з президентом України.
Нещодавно мер Дніпра обговорив перспективи співпраці з УПЦ (Константинопольського Патріархату). Протягом останніх років УПЦ в США передала понад $ 240 000 біженцям і військовим в Україну.
Нагадаємо, що єпископ Памфільський Даниїл (Зелінський), правлячий архієрей Західної єпархії УПЦ в США, брав участь у переговорах між УПЦ КП та УАПЦ у червні 2015 року, зокрема поставив свій підпис під Підсумковим рішенням спільного засідання Комісій для ведення діалогу УПЦ КП та УАПЦ.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Большой выбор качественного профильного листа в интернет-магазине «Крамбуд» Igra-Slot - сайт, где осуществляются желания при игре в бесплатные видеослоты Мебель для кабинета по выгодным ценам Русский Вулкан лучшие онлайн слоты Igrosoft, Novomatic, NetEn Домашня зарядна станція для електромобіля

Публикации