Католікос всіх вірмен Гарегін II освятив фундамент майбутнього собору у Києві, а нині освятить собор у Дніпрі

17.03.2018 14:33 15

Католікос всіх вірмен Гарегін II освятив фундамент майбутнього собору у Києві, а нині освятить собор у Дніпрі

Католікос всіх вірмен Гарегін II перебуває в Україні з патріаршим візитом, в рамках якого він взяв участь у конференції Спілки вірмен України, а також освятив фундамент вірменського кафедрального собору, що будується в Києві. Сьогодні Католикос відвідає Дніпро.

Так, 16 березня, на конференції Спілки вірмен України (САУ) у Києві відбулося урочисте нагородження Католикоса Всіх вірмен Гарегіна II. Орденом Союзу вірмен України ім. Григора Лусаворича. Орден Верховному Патріарху і Католикосу всіх вірмен вручив голова Союзу вірмен України Вілен Шатворян.

Того ж дня у Києві Гарегін II освятив фундамент вірменського кафедрального собору. Це буде однин з найбільших вірменських храмів Європи.

За словами Глави Союзу вірмен України Вілена Шатворяна, згідно з вірменськими традиціями, церква є не тільки духовним центром, а й виконує роль культурного осередку. Тому будівництво церков, ідентифікація, відновлення і збереження, є одним з основних напрямків діяльності вірменської діаспори України.

Сьогодні, 17 березня, у Дніпрі відбудеться урочиста церемонія освячення і відкриття Вірменської Апостольської церкви Святого Григора Лусаворича.

Додамо, в Україні нині проживає близько 500 тис. вірмен. У 1991 році в країні офіційно зареєстровано єпархію Вірменської Апостольської церкви, громади якої діють у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Донецьку, Дніпрі та деяких містах Криму.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/armenian_ac/70467/

Следующая новость
Предыдущая новость

Развлечения, которые приносят реальную прибыль Самые популярные приложения для взлома мобильных игр на Андроид Как сохранить холодильник здоровым, прохладным и чистым Азино 777 в 2021 году: доступ, игры, турниры Ремонт выхлопных систем в Киеве

Публикации