Католікос всіх вірмен Гарегін II освятив фундамент майбутнього собору у Києві, а нині освятить собор у Дніпрі

17.03.2018 14:33 15

Католікос всіх вірмен Гарегін II освятив фундамент майбутнього собору у Києві, а нині освятить собор у Дніпрі

Католікос всіх вірмен Гарегін II перебуває в Україні з патріаршим візитом, в рамках якого він взяв участь у конференції Спілки вірмен України, а також освятив фундамент вірменського кафедрального собору, що будується в Києві. Сьогодні Католикос відвідає Дніпро.

Так, 16 березня, на конференції Спілки вірмен України (САУ) у Києві відбулося урочисте нагородження Католикоса Всіх вірмен Гарегіна II. Орденом Союзу вірмен України ім. Григора Лусаворича. Орден Верховному Патріарху і Католикосу всіх вірмен вручив голова Союзу вірмен України Вілен Шатворян.

Того ж дня у Києві Гарегін II освятив фундамент вірменського кафедрального собору. Це буде однин з найбільших вірменських храмів Європи.

За словами Глави Союзу вірмен України Вілена Шатворяна, згідно з вірменськими традиціями, церква є не тільки духовним центром, а й виконує роль культурного осередку. Тому будівництво церков, ідентифікація, відновлення і збереження, є одним з основних напрямків діяльності вірменської діаспори України.

Сьогодні, 17 березня, у Дніпрі відбудеться урочиста церемонія освячення і відкриття Вірменської Апостольської церкви Святого Григора Лусаворича.

Додамо, в Україні нині проживає близько 500 тис. вірмен. У 1991 році в країні офіційно зареєстровано єпархію Вірменської Апостольської церкви, громади якої діють у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Донецьку, Дніпрі та деяких містах Криму.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/armenian_ac/70467/

Следующая новость
Предыдущая новость

Провайдер, который предоставляет качественные услуги Очередные попытки правительства Швейцарии взяться за игорный онлайн бизнес Строительство мансарды Качественные мостовые ограждения барьерного типа Играть на лучшие игральных слотах на сайте игрового клуба Cyberpunc

Публикации