Католицькі єпископи Україні закликають вірян підписати петиції про заборону пропаганди гомосексуалізму

28.03.2018 15:25 15

Католицькі єпископи Україні закликають вірян підписати петиції про заборону пропаганди гомосексуалізму

Звернення фактично дублює подібні звернення до вірян від греко-католицьких єпископів та деяких протестантських спільнот, для яких незрозуміле поняття "гендер", через що вони використовують його як синонім різних збочень. У тексті звернення говориться:

"Ми, Єпископи Римсько-Католицької Церкви в Україні, зібрані на 50 пленарному засіданні, виражаємо глибоку стурбованість зростом впливу ґендерної ідеології в нашому суспільстві. В зв’язку з цим заохочуємо наших вірних підписати петиції про заборону пропаганди гомосексуалізму.

Згадані петиції зареєстровані на сайтах Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України за наступними посиланнями:

• до Президента України: https://petition.president.gov.ua/petition/42484;

• до Верховної Ради України: https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/3070

• до Кабінету Міністрів України: https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/1462

Заохочуємо усіх душпастирів, настоятелів парафій організувати збір підписів в своїх парафіях. Для цього слід зробити декілька кроків:

1. змобілізувати волонтерів, які матимуть з собою мобільний інтернет (смартфон, планшет з 3G інтернетом) і зможуть допомогти у підписі петицій усім бажаючим, зокрема людям літнього віку.

2. організувати підписи петицій у найближчі неділі.

3. до нашого звернення додаємо посилання на інструкцію як реєструватися та підписувати петиції:

https://docs.google.com/document/d/1bETeaAYlVlYodqu9NuTt2JlRBcrCvNHhasVKp_S9Tqs/edit

Користаючись нагодою прагнемо усіх запросити на Всеукраїнський марш на захист сімейних цінностей, який відбудеться 2 червня у м. Києві.

З усього серця благословляємо на згадані ініціативи!

Єпископи Римсько-Католицької Церкви"

Слід зазначити, що петиції, за які закликають голосувати єпископи, складені Віктором Танцюрою, протестантом за віросповіданням, і включають п'ять пунктів – сперечань з Планом заходів з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року, яку розробив Кабмін України у 2015 році. При цьому 1-й і 2-й пункти петицій містять викривлену інформацію про зміст зазначеного Плану, а 5-й пункт (пропозиція заборонити повіям, гомосексуалістам і наркоманам бути донорами крові) протирічить сучасним медичним уявленням і викликає сумніви з точки зору прав людини. Загалом автор петиції звужує поняття «гендерна ідентичність» до кола сексуальних меншин, тоді як воно давно існує в науковому обігу без обов'язкової прив'язки до сексменшин. «Подолання гендерних стереотипів» і в міжнародних документах, і в Плані з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини України стосується насамперед прав жінок.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Газобетон від компанії BETONERA Модные принты в ансамблях SWAG: авто-тематика Всегда говори «Да» Что такое биткоин майнер? Концерт Мамахохотала в Киеве

Публикации