Католицькі єпископи України закликають до усильної молитви за мир

05.12.2017 16:15 0

Католицькі єпископи України закликають до усильної молитви за мир

Доба усильних молитов розпочнеться від 21:00 7 грудня і триватиме до 21:00 8 грудня 2017 року.
Крім того, єпископи у заклику з нагоди наближення до Різдва Христового заохочують усіх вірян до ревних молитов за мир, як-от молитва про Боже милосердя о 15:00 чи щоденна молитва за мир о 21:00, поєднана з постом і відповідними молитовними наміреннями.
"Четвертий рік поспіль проти нашої Батьківщини ведеться війна. Щоденно віруючі люди України несуть до престолу Всевишнього сльози і біль рідного народу, благаючи в Господа визволення від напасників, захисту і допомоги для тих, хто страждає, вічного спокою для загиблих. Із сердець мільйонів наших співвітчизників до неба лине крик-благання про Боже змилування і про довгоочікуваний мир!" - йдеться у заклику про ціль і мету такої ініціативи.
Також епископи звернулися з проханням до настоятелів відпустових центрів та санктуаріїв проводити регулярні молитовні чування за мир в Україні.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Онлайн кредиты на любые нужды украинцев Подборка фильмов про врачей: торрент-файлы по категориям В якій валюті зберігати заощадження у 2018 році? УГКЦ створить у Коломиї комп’ютерний клас для людей похилого віку В УГКЦ вперше відбувається літня школа лідерів мирянських спільнот і рухів

Публикации