Католицькі єпископи України закликають владу скасувати проведення «Маршу рівності» в Києві

15.06.2018 16:44 3

Католицькі єпископи України закликають владу скасувати проведення «Маршу рівності» в Києві

"З прикрістю мусимо констатувати факт, що не зважаючи на численні звернення громадян України, Церков, громадських організацій та вірян... деякі представники влади піддалися зовнішнім чинникам впливу і надали свій дозвіл та сприяння на проведення так званого «Маршу рівності». Проведення подібних заходів – це публічна та відверта пропаганда гріха, яка деструктивно впливає на українські родини, зокрема на молоде покоління. «Марш рівності» – це реклама гріха і провокування до гріха", - йдеться у зверненні католицьких єпископів України.
Вони вважають дозволи на проведення публічних акцій ЛГБТ "антидемократичними: адже для того, щоб забезпечити права 1% чи 2% населення потрібно порушити права усіх інших громадян", та "антиконституційними: в Конституції України не має визначення поняття «сексуальна орієнтація»".
Єпископи заявляють, що станом на сьогодні понад 40 місцевих Рад з 16 областей України написали звернення, де є вимога «заборонити пропаганду різних видів девіантної статевої поведінки, у тому числі у формі так званих «маршів рівності», «прайдів», «гей-парадів», «фестивалів квір-культури» тощо, ухвалити Закон України «Про заборону пропаганди гомосексуалізму».
На думку єпископів, "в Україні не має дискримінації та обмеження прав людини з огляду на сексуальні схильності", зате є дискримінація щодо тих, які "прагнуть бути вірними християнській ідентичності України".
"Не можна вважати себе християнином, підтримувати створення Помісної Церкви і одночасно підтримувати гендерну ідеологію, - зазначається у зверненні. - Ми переконані, що гендерна ідеологія, яка стоїть за так званим маршем рівності є формою неомарксизму, а її сприяння призведе до знищення України".
У зв’язку з цим єпископи звертаються "до усіх рівнів Державної Влади із закликом прислухатися до своїх громадян та стати на захист родини".
Також 11 червня глава УПЦ (МП) митрополит Онуфрій виступив із зверненням, в якому попросив владу заборонити марш ЛГБТ в Києві. В попередні роки з заявами проти маршів ЛГБТ виступали УПЦ КП, адвентисти а інші конфесії.

Фото Facebook

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Каталог автоматов от казино СлотоКинг Качественные шины на любой автомобиль Украинский Вулкан - где выбрать лучший вариант? Компания, завоевавшая доверие азартных игроков! Светодиодные лампы Эдисона – новинка с ретро дизайном

Публикации