Католицький єпископ завітав на відкриття шкільної спортзали в прифронтовому Новолуганському

23.11.2017 16:14 0

Католицький єпископ завітав на відкриття шкільної спортзали в прифронтовому Новолуганському

“Сьогодні на відкритті цієї спортзали ми бачили обличчя і посмішки дітей. Немає сумніву, що ці діти заслуговують того, щоб їм дати надію. Щоб з любові до них показати, що життя є іншим. Так зараз воно важке, але завтра — маємо надію і довіряємо Богу, що стане іншим”, — сказав Едуард Кава.

Католицький єпископ завітав на відкриття шкільної спортзали в прифронтовому Новолуганському

Новолуганська Загальноосвітня школа знаходиться на лінії розмежування в притул до ведення вогню в зоні АТО. На початок навчального року в школі навчається 200 дітей, які отримали доступ до якісного дозвілля.
В школі організовані спортивні секції, але стан спортивної зали не дозволяв проводити заняття спортивних секцій та уроків фізкультури і Акція «Папа для України» у співпраці з Асоціацією милосердя «Еммануїл» на прохання адміністрації школи відремонтували спортзалу в якій вже 45 років не було ремонтних робіт (з часу побудови 1972 року).

Католицький єпископ завітав на відкриття шкільної спортзали в прифронтовому Новолуганському У спортивній залі підлога, стіни, стеля, двері, освітлення та опалення були в незадовільному стані, ремонту потребував також коридор між залою і роздягальнями та допоміжні приміщення для спортивного інвентаря. Також роздягальні потребували ремонту підлоги, стін, дверей, освітлення, каналізації, водопроводу, були відсутні душові кабіни, унітази, та гаряча вода ( необхідні були бойлери для нагріву води на кожну з двох душових кабінок).
Діти прифронтового села Новолуганське мають великий інтерес до спорту і окрім шкільної спортзали в селі ніяких спортивних закладів нема, тому спортзала в Новолуганській школі стане чи не єдиним осередком дитячого спортивного дозвілля в цьому селі.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Священики УПЦ відвідали полонених українських військових Как заработать на бинарных опционах без риска На Косівщині покійників до церкви переправляють канатною дорогою Памятники любой сложности и цены Купить трафик на сайт

Публикации