Католицький єпископ відвідав дітей із зони АТО, які відпочивають у Карпатах

13.03.2018 13:25 0

Католицький єпископ відвідав дітей із зони АТО, які відпочивають у Карпатах

Завдяки акції, в карпатському таборі мають можливість покращити своє самопочуття та емоційний стан 93 дитини з інтернатів
і дитячих будинків сімейного типу Маріуполя, Волновахи, Бахмута та Слов`янська (Донецька обл.).
Єпископ провів жваву розмову з дітьми, яких цікавили найрізноманітніші запитання: «А чому у вас така маленька шапочка?», «Де Ви живете?», «Якими мовами володієте?», «Скільки церков Ви відвідали?» та інші.
У подарунок діти отримали солодощі та настільний футбол, що дозволить їм іще веселіше проводити дозвілля.
Діти не залишились у боргу і приготували для владики пам’ятний подарунок: «намисто» з сердечок, кожне з яких власноруч підписали. Цю дитячу творчість єпископ Едуард Кава обіцяв передати особисто папі Римському Франциску.
Разом із намистом діти також подарували малюнки, пов’язані з темою миру й України, а наприкінці ще й заспівали та запрошували приїжджати ще.
Загалом 300 дітей із Донеччини та Луганщини мали можливість відпочити на дитячих базах «Карітас-Спес» в Івано-Франківській і Житомирській областях.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Как правильно выбрать фотографа для фотосессии на яхте? Проточные фильтры высокого качества Букмекерская контора, которая предоставляет выгодные условия Хороший массаж по доступной цене Эко-матрасы ортопедические из сена своими руками

Публикации