Католицький єпикоп взяв участь в іграх для дітей прифронтової зони

15.08.2018 0:33 15

Католицький єпикоп взяв участь в іграх для дітей прифронтової зони

Єпископ Віталій служить як простий священик і виконує виконує всі обов'язки, які зазвичай беруть на себе католицькі отці під час таких ротацій: проведення богослужінь для служителів і місцевих мешканців; уділення святих таїнств; спільна молитва та спілкування з дітьми – вихованцями дитячого центру «Ковчег»; проголошення слова на зустрічах місцевих біблійних груп і на євангелізаційному Альфа-курсі, який триває в прифронтовому селі; молитва й душпастирське спілкування з дорослими, якими опікуються представники "Християнської Служби Порятунку" в цьому секторі.
"Ріка Божої благодаті тече на стражденну землю та зневірених людей", – коментує події католицький сайт.

Католицький єпикоп взяв участь в іграх для дітей прифронтової зони

Піонерське — курорт, місце відпочинку дорослих і оздоровча зона для дітей у Лівобережному районі Маріуполя, на березі Азовського моря.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Митрополит Павел просит у Президента защиты от журналистов и политиков Самый большой выбор напольных покрытий со скидками В Житомире обыскали имама-чеченца в поисках оружия и экстремистской литературы Казино, в котором лучшие условия для игры! Суд дозволив заочне розслідування щодо екс-міністра Захарченка у "церковній справі"

Публикации