«Карітас Київ» і Рада молодих вчених Інституту філософії НАНУ проводять літню філософську школу про мир, діалог і філософію

02.08.2017 10:52 0

«Карітас Київ» і Рада молодих вчених Інституту філософії НАНУ проводять літню філософську школу про мир, діалог і філософію

Школа буде присвячена головному питанню: Як філософія може допомогти діалогу та примиренню на особистому, суспільному та загальнолюдському рівнях, і як побудувати цей діалог і витворити тривкий мир?
Слухачам пропонується сильна психологічна та філософсько-дискусійна програма. Серед лекторів Школи — д. філос. н. С.Л.Йосипенко, доц. кафедри філософії О.В. Пустовіт та інші.
Школа відкрита для всіх, кому цікаві означені проблеми, а особливо для тих, кого торкнулась війна на східних кордонах України (воїнів АТО, членів їхніх родин, дослідників війни тощо).

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Католический епископ: «Нужно идти на Восток Украины и евангелизировать» На Чернігівщині село проголосило перехід з Московського Патріархату в Київський Папа Франциск передав особисту пожертву на побудову собору УГКЦ у Харкові Капелан УПЦ КП прочитав військовим лекції «Цінність християнського життя» та «Вартість і призначення людини» У парламенті запропонували починати пленарні засідання з молитви «Отче наш»

Публикации