Кардинал Неаполя передав для УГКЦ мощі св. Януарія

03.07.2019 1:44 0

Кардинал Неаполя передав для УГКЦ мощі св. Януарія

Кардинал Крешенціо Сепе, архиєпископ Неаполя, 28 червня передав для УГКЦ частку мощів св. Януарія, - найбільш шанованого покровителя місцевого населення, мученика IV століття. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Дар мощів св. Януарія для УГКЦ є знаком близькості Церкви Неаполя до всього українського народу та нашої з вами солідарності у цей важкий час випробувань, які вам доводиться долати», – наголосив кардинал Сепе у своєму вітальному слові. Він пригадав візит Блаженнішого Святослава до Неаполя 18 листопада минулого року, а саме – чудо розрідження крові св. Януарія, що відбулося цього дня на завершення поминального богослужіння за жертв Голодомору. «Ця подія стала духовним піднесенням для наших вірних та є записана в історію чудес крові св. Януарія», - зазначив архиєпископ Неаполя. Він також поцікавився ситуацією в Україні та запевнив у своїх молитвах за припинення війни на Сході країни.

Від імені Блаженнішого Святослава керівник Секретаріату Глави УГКЦ в Римі о. Андрій Солецький висловив кардиналу вдячність за «найцінніший дар, яким Церква Неаполя ділиться з УГКЦ» та подарував фотоальбом «Переслідувані за правду», який розповідає по катакомбний період УГКЦ в часи Радянського Союзу.

Cв. Януарій – італійський священномученик, був єпископом, мученицьку смерть прийняв близько 305 року (йому відрубали голову). Християни Неаполя взяли тіло святого, а його засохлу кров зібрали із землі в посудину. На його могилі впродовж століть відбувається багато чуд. Місцеве населення вірить, що чудо розрідження крові св. Януарія є знаком того, що він опікується їхнім містом та вислуховує їхні молитви. «Чудо крові св. Януарія» є викликом для сучасної науки. Кров святого застигла ще у IV столітті і декілька разів на рік переходить у рідкий стан. Неаполітанського святого почитає як Католицька, так і Православна Церкви. Для УГКЦ було передано частинку з кістки мощей святого.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/76356/

Следующая новость
Предыдущая новость

Сыграйте на онлайн игральных автоматах на сайте онлайн казино Slots-Doc-com Доставка цветов курьеров в Химки: красивые букеты по лучшим ценам Заморожені овочі та фрукти - кладязь вітамінів під час Великоднього посту Анонимная помощь от зависимостей Купить носки оптом

Публикации