Капелан УГКЦ разом українськими військовими пробіг Марафон морської піхоти США

29.10.2019 11:14 0

Капелан УГКЦ разом українськими військовими пробіг Марафон морської піхоти США

У Вашингтоні 27 жовтня відбувся 44-й Марафон морської піхоти США. Гаслом цьогорічного заходу стала фраза «Біжи з метою, фінішуй з гордістю».

Серед його учасників – чимало людей на бігових протезах, зокрема й українські військові, поміж яких львів’янин майор Юрій Козловський – офіцер Державної прикордонної служби України.

Разом із військовослужбовцями забіг здійснив військовий капелан о. Степан Сус, який присвятив цей марафон усім, хто не боїться докладати зусиль, кому нелегко, хто сьогодні стоїть на роздоріжжях життя і думає, куди рухатися далі. Також о. Степан закликав: «Не бійтеся вставати, бігти, йти, долати! Пам’ятайте, що хтось докладає дуже багато зусиль до того, що для нас є простим і звичайним».

Отець Степан Сус разом із дітьми загиблих захисників та українськими військовими, на запрошення української діаспори, зараз перебуває у США. Про це інформує сайт https://kapelanstvo.info.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/faith_and_weapon/77595/

Следующая новость
Предыдущая новость

Мрамор с рисунком в дизайне интерьера Какие ледоходы рекомендуют старикам и женщинам? Букмекерская контора, которая предоставляет выгодные условия Срочный и недорогой переплет диплома Хороший юрист по алиментам

Публикации