Капелан УГКЦ отримав відзнаку від Президента України

12.11.2018 17:12 0

Капелан УГКЦ отримав відзнаку від Президента України

Священик УГКЦ Михайло Дзюба є адміністратором церкви Введення в храм Пресвятої Діви Марії с. Нижній Вербіж. Від початку протистоянь на Майдані та в час Революції гідності священик не стояв осторонь, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Сьогодні він продовжує здійснювати душпастирську опіку в зоні бойових дій, будучи капеланом добровольчого військового підрозділу «Чорна сотня».

Неодноразово священик збирав та перевозив на схід благодійну допомогу для військовослужбовців. А крім того, довкола себе о. Михайло гуртує молодь, виховуючи її на засадах християнської моралі та патріотичного духу.

9 листопада, після Літургії в Івано-Франківському катедральному соборі Воскресіння Христового капелан отримав відзнаку від Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції». Також зі словами вдячності нагороду «За честь і звитягу» о. Михайлу вручив Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/faith_and_weapon/73464/

Следующая новость
Предыдущая новость

Казино Вулкан - ваши мечты сбываются Свои услуги предоставляет специалист по ремонту паркетных покрытий УПЦ долучилась до свята річниці створення Національної поліції «Эстерсунд»: Восстание скромного шведского клуба из Зимнего города Жидкий лазер для депиляции

Публикации