Капелан УГКЦ відвідав родини бійців на Донеччині, а капелана УПЦ КП нагороджено президентською медаллю

23.04.2018 18:44 12

Капелан УГКЦ відвідав родини бійців на Донеччині, а капелана УПЦ КП нагороджено президентською медаллю

Поїздка капелана УГКЦ охопила два населених пункти – Авдіївку та Волноваху. Там розташовані батальйони воїнів, якими опікується гарнізонний храм. Священик передав військовим паски від прихожан храмів Львова, служив літургію для військових підрозділів.
Опісля відвідин бійців отець Андрій із помічниками завітав до сімей воїнів та привіз їм гостинці для святкового столу.
Збирати необхідні речі та продукти допомагали миряни гарнізонного храму, окремі жертводавці, волонтери капеланств. Також допомога надійшла з-за кордону.
Цими ж днями священик УПЦ КП Олександр Вронський, настоятель парафії Преподобного Іова Почаївського м. Луцька та військовий капелан отримав відзнаку президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції».

Нагороду вручив голова Волинської обласної державної адміністрації Олександр Савченко 17 квітня 2018 року під час оперативної наради. Військового священика відзначено за здійснення волонтерської діяльності в зоні проведення АТО. Отець Олександр регулярно їздить у ротації, а також збирає та доставляє гуманітарну допомогу для військовиків і мирного населення.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Єпископ УАПЦ взяв участь у церемонії Лицарського ордену в Чехії Как выбирать хорошее казино в 2019 году На Херсонщине духовенство обвинило главу сельсовета в намерении передать фирме с российскими корнями землю, на которой стоит храм УПЦ КП Slots City – новый проект для украинских пользователей Квартира начинается со входной двери

Публикации