Капелани УПЦ КП освятили бойові прапори

04.09.2017 16:18 6

Капелани УПЦ КП освятили бойові прапори

24 серпня 2017 року військовий священик УПЦ КП Ярослав Фабіровський, голова духовно-патріотичного виховання у зв’язках із Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України Дрогобицько-Самбірської єпархії, настоятель парафії святого рівноапостольного великого князя Володимира м. Новий Калинів, освятив бойовий прапор 12-ї окремої бригади армійської авіації, що дислокується у м. Новий Калинів Самбірського району Львівської області.
Бойовий прапор авіаційної бригади було вручено командиру авіаційної бригади на Майдані Незалежності під час урочистого параду військ у м. Києві з нагоди 26-ї річниці незалежності України.
Вже пізно ввечері вертоліт з військовими, які доставили прапор з Києва, прибув на військовий аеродром м. Новий Калинів, де урочисто звершено чин освячення бойового прапора військової частини.

Капелани УПЦ КП освятили бойові прапори

Також з нагоди 26-ої річниці незалежності України, бойовий прапор полку з рук начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерала армії Віктора Муженка в Києві отримав командир Білгород-Дністровського гарнізону (Одеська обл.) полковник Сергій Глущенко.
29 серпня полковник С. Глущенко представив прапор особовому складу військової частини А3955. З цього приводу в частині відбувся мітинг. Настоятель парафії Покрови Пресвятої Богородиці м.Білгород-Дністровську Одеської області військовий капелан УПЦ КП протоієрей Іоан Гуменюк відправив молебень з молитвою за Україну та освятив бойовий прапор. Протоієрей Іоан Гуменюк також молитовно вшанував пам’ять загиблих під Іловайськом.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Изготовление и установка памятников на могилу в Оренбурге Признаки ВСД и методы правильного определения болезни Срочный ремонт смартфонов Xiaomi в СкайМи Интернет портал Zolotoi Baton и игровые автоматы Мрамор с рисунком в дизайне интерьера

Публикации