Капелани УПЦ беруть участь у міжнародному військовому паломництві до Польщі

21.08.2018 19:35 3

Капелани УПЦ беруть участь у міжнародному військовому паломництві до Польщі

Делегацію УПЦ (МП), до якої увійшли також українські військові, очолив голова військового відділу Володимир-Волинської єпархії протоієрей Олексій Шаран.
Мета паломництва, як віздначили у прес-службі військового відділу УПЦ, відображена у запрошенні Польської Православної Церкви. «Глибоко віримо, що спільна перша хресна хода (паломництво) військових, дасть можливість молитовного єднання і продовження співробітництва між духовенством та військовими наших держав», — зазначається у листі.
Зокрема військових і капеланів УПЦ взяти участь у міжнародному паломництві запросив Православний Ординаріат Війська Польського та головний військовий священик Польської Православної Церкви архієпископ Вроцлавський і Щетинський Георгій.
Гора хрестів Грабарка розташована поруч з однойменним селом у Підляському воєводстві. Ще з початку XVIII ст. під час різних епідемій люди зцілювались водою з місцевого джерела. Згодом виникла традиція зпорудження хрестів на вершині святої гори Грабарки, а сьогодні вона є місцем постійного паломницва віруючих християн.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Профессиональная организация безопасности в Киеве Самая вкусная пицца в Киеве с доставкой Услуги бюро переводов - как выбрать партнёра на данном рынке рассказывает бюро переводов InTime Відкрито запис на курс «Євреї та українці: Тисячоліття співіснування» професора єврейської історії з Чикаго Качественные памятники и гранитные изделия, в наличии и под заказ любой сложности

Публикации