Капелани УГКЦ оголошують збір коштів на викуп приміщення для Центру опіки сиріт у Львові

31.01.2019 3:49 39

Капелани УГКЦ оголошують збір коштів на викуп приміщення для Центру опіки сиріт у Львові

Центр опіки сиріт УГКЦ збирає кошти на викуп приміщення у Львові, яке Львівська обласна рада виставила на аукціон. Приміщення розташовано на вул. Короленка,7, його вартість – понад 29 млн грн.

Про це у коментарі Tvoemisto.tv розповів голова Центру отець Роман Прокопець.

Раніше Центр опіки сиріт звертався до ЛОР з проханням передати йому будівлю, також двічі до облради звертались депутати ЛМР, проте область відмовила. Відтак, Центр опіки сиріт почав збирати кошти на викуп приміщення.

«Будемо про це говорити не тільки у Львові, не лише в Україні, а й в усьому світі. Це парадоксальна ситуація. Але ми мусимо викупити це приміщення, щоби працювати і опікуватись дітьми», – каже о. Роман Прокопець.

Зараз на Короленка, 7, за його словами, розташована база Святого Миколая, де збирають допомогу, що в подальшому передають військовим в зону ООС або у госпіталь. Сам Центр працює як мобільна група, що їздить сиротинцями, інтернатами, притулками і там займається з дітьми.

«Якби вдалось запустити це приміщення як повноцінний Центр, то була б допомога не лише одягом чи їжею, а повна матеріальна, духовна, моральна підтримка і супровід. Ми хочемо зібрати в одному місці всі проекти, що зараз маємо по місту й області. Це футбольний клуб "Копа", кулінарна школа "Казанок", психологічні порадні. Тут були б реабілітаційні кабінети, їдальня, комп’ютерні класи: ми маємо співпрацю з SoftServe – програму "ІТ-школярик". Це все ми могли би об’єднати і робити ще більше, якби мали це приміщення», – розповідає священик.

Він зазначає, що протягом півроку Центр намагався поговорити з представниками ЛОР.

«Не було жодної конкретики, тому важко говорити, про що саме були ці розмови. Нас намагались переконати, що нам це приміщення не потрібне. А коли ми спробували пояснити свою концепцію, нас не чули», – каже священик.

За його словами, на Короленка, 7 також можна було б облаштувати місце, щоб приймати дітей. Голова Центру розповідає, що під час таборів для дітей з усієї України, що організовує Центр, кожного разу потрібно шукати великі гроші, аби винаймати приміщення для їхнього поселення.

Для діяльності Центру, каже о. Роман Прокопець, потрібна не лише будівля, а й територія біля неї, щоб збирати велику кількість дітей та проводити активності. Тому ідеться лише про приміщення на Короленка, 7, а не про альтернативні приміщення.

Реквізити для допомоги:

Р/р 26003053749934

ПАТ «ПриватБанк»

МФО 325321

ЄДРПОУ 37527309

Призначення платежу – «добровільна пожертва», отримувач – місія «Центр опіки сиріт» УГКЦ (Львів, площа Святого Юра, 5).

Контактні номери: 097 295 36 06, 096 749 79 80.

Додамо, сьогодні, 30 січня, у Центрі опіки сиріт на вул. Короленка, 7 відбудеться Теплий вечір для подяки меценатам, волонтерам і друзям Центру. Захід розпочнеться о 16:00. Тут колядуватиме P&P Quintet. Родзинкою вечора буде благодійний аукціон від іконописної майстерні «Капеланчики». Зібрані кошти підуть на облаштування приміщення для потреб дітей ЦОС.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/charity/74521/

Следующая новость
Предыдущая новость

Товариство українців-католиків зі США організувало для дітей з родин учасників АТО і переселенців ІІІ благодійну школу англійської мови Перевозка умерших по Украине Официальный дилер Тайота в Киеве Реєстраційні документи створеного на материку Духовного управління мусульман Криму відправлені на доопрацювання Отели с конференц залами в Киеве

Публикации