Капелани УГКЦ відвідали військових у зоні бойових дій

30.01.2018 15:24 3

Капелани УГКЦ відвідали військових у зоні бойових дій

Капелани доставили на передову дизельний генератор, продукти, ліки та необхідні побутові речі. Військові передали щирі слова вдячності архієпископові та митрополиту Тернопільсько-Зборівському Василю Семенюку, вірним архієпархії та духовенству за надану допомогу. «Найбільше тут дякують усім за постійну молитву, яка звершується в наших церквах про мирне небо, щоб вони живими-здоровими повернулися до своїх сімей та родин», – розповів отець Володимир.
Військові зустрічали капеланів щиро, долучалися до спільної молитви і коляди. Аби краще послужити воїнам, священики роз’їхалися по різних батальйонах. Так вони могли поділитися різдвяною радістю і йорданським благословенням із більшою кількістю захисників України. Транспортом на місцях священиків забезпечував батальйон «Тернопіль».

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Лазерная стоматология в Полтаве Фонд “Папа для України” надав 500 тисяч євро на проекти відбудови Донбасу та соціального захисту переселенців Отопительно - варочная печь буржуйка премиум класса в Украине Удобные и теплые зимние куртки для мужчин УГКЦ створить у Коломиї комп’ютерний клас для людей похилого віку

Публикации