Капелани УГКЦ відвідали військових у зоні бойових дій

30.01.2018 15:24 3

Капелани УГКЦ відвідали військових у зоні бойових дій

Капелани доставили на передову дизельний генератор, продукти, ліки та необхідні побутові речі. Військові передали щирі слова вдячності архієпископові та митрополиту Тернопільсько-Зборівському Василю Семенюку, вірним архієпархії та духовенству за надану допомогу. «Найбільше тут дякують усім за постійну молитву, яка звершується в наших церквах про мирне небо, щоб вони живими-здоровими повернулися до своїх сімей та родин», – розповів отець Володимир.
Військові зустрічали капеланів щиро, долучалися до спільної молитви і коляди. Аби краще послужити воїнам, священики роз’їхалися по різних батальйонах. Так вони могли поділитися різдвяною радістю і йорданським благословенням із більшою кількістю захисників України. Транспортом на місцях священиків забезпечував батальйон «Тернопіль».

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Быстрая доставка вкусных роллов и суши Мінкульт закликає УПЦ пояснити чергову співпрацю її митрополита з владою "ЛНР" УПЦ КП презентувало відео «90 псалом - молитва воїна та капелана» Религиозные книги для верующих людей Огромный список промышленного оборудования от российских и зарубежных брендов

Публикации