Капелани ПЦУ закликають не піддаватися на провокації щодо храмів РПЦ в Україні

08.01.2019 11:08 9

Капелани ПЦУ закликають не піддаватися на провокації щодо храмів РПЦ в Україні

Синодальне управління військового духовенства Православної Церкви України (ПЦУ) закликає не піддаватися на провокації на релігійному ґрунті, які можуть відбуватися для створення медійної картинки для кремлівських ЗМІ. Про це повідомляє управління у Facebook, інформує Радіо Свобода.

«Організатори провокацій закликають застосувати силу до вірян та кліриків РПЦ в Україні. Провокації мають відбуватися на камери для створення медійної картинки «гонінь» та «релігійної війни» в Україні, про які постійно говорять у кремлівських ЗМІ», – йдеться у повідомленні.

Кореспондент Радіо Свобода у Сумах, 6 січня, повідомив про акцію біля Спасо-Преображенського Кафедрального собору УПЦ (Московського Патріархату), в якій взяло участь близько двох десятків активістів. Учасники тримали прапори України та плакат з написом «Переходь в Православну церкву України!» та хештегом «Геть загарбників у рясах». В цей час у соборі відбувалось служіння.

Аналогічні акції пройшли у Львові біля будівлі Кафедрального Свято-Георгіївського собору, та Одесі біля церкви при Свято-Іллінському чоловічому монастирі.

Після Об’єднавчого собору в Києві 15 грудня і створення помісної Православної Церкви України щонайменше 40 громад Української православної церкви (Московського патріархату перейшли до нової Церкви.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/faith_and_weapon/74219/

Следующая новость
Предыдущая новость

Основые тренды в тайской косметики 2018 Где найти качественную обувь в Киеве ? Помощь в изучении английского Как правильно остеклить балкон в Домодедово: основные особенности Екс-депутат Житомирської міськради під виглядом клірика вимагає з людей гроші

Публикации