Капелана УГКЦ номінували на «медичний Оскар»

11.04.2019 12:00 0

Капелана УГКЦ номінували на «медичний Оскар»

Визначені кандидатури від Прикарпаття для участі в конкурсі на отримання відзнаки за професіоналізм та милосердя в 2019 році «Орден Святого Пантелеймона» і «Медаль Святого Пантелеймона».

Таку відзнаку ще називають «медичним Оскаром». Вона популяризує фах медика, культивує гуманність та милосердя у суспільстві. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ з посиланням на Galka.if.ua.

На засіданні регіональної ради Прикарпаття розглянуті подання від трудових колективів і громадських організацій і визначені кандидатури. Серед номінованих на «Орден Святого Пантелеймона» у номінації «Взірець служіння суспільству» кращим названий отець Ярослав Рохман – капелан Івано-Франківського клінічного центру паліативної допомоги, голова комісії у справах душпастирства Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ.

Кандидатури на отримання відзнаки за професіоналізм та милосердя в 2019 році «Орден Святого Пантелеймона» і «Медаль Святого Пантелеймона» подані до Києва, і вже там визначатимуть кращих з кращих.

Урочиста церемонія нагородження відбудеться 9 серпня, у День Святого великомученика і цілителя Пантелеймона.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/faith_and_weapon/75391/

Следующая новость
Предыдущая новость

Газобетон – низкие цены и доставка по Харькову Во Львове студентов программы по экуменизму обучат менеджменту Интересует утепление, отделка или ремонт под ключ балконов и лоджий? Обращаетесь в компанию Алиас-Днепр! Глава УПЦ КП обговорив з владою Буковини державно-церковні стосунки Плитка Tubadzin для вашего интерьера

Публикации