«Канонічне залякування»: На Закарпатті до помешкання священика ПЦУ жбурнули камінь із запискою

01.06.2019 8:18 3

«Канонічне залякування»: На Закарпатті до помешкання священика ПЦУ жбурнули камінь із запискою

У селищі Великий Бичків, що в Рахівському районі, невідомі розбили вікно в будинку настоятеля храму св. пророка Іллі протоєрея Віктора Білана.

До каменя, який жбурнули до помешкання, було прив’язано записку із погрозами.

Про це у себе на Фейсбуці написав Керуючий Закарпатською єпархією Православної Церкви України єпископ Варсонофій (Рудник),

"Ось такими методами залякують наших священиків на Закарпатті! Сьогодні вночі розбили вікно в будинку настоятеля храму св. пророка Іллі УПЦ (ПЦУ) протоієрея Віктора Білана. Вікно розбили каменем, до якого була прив‘язана записка "Початок кінця. «Канонічне залякування», чи «рускій мір в діі»? Звертаюсь до правоохоронних структур Закарпаття об‘єктивно розслідувати даний факт, а журналістів прошу висвітлити даний злочин в ЗМІ", - зазначив єпископ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/76021/

Следующая новость
Предыдущая новость

Католики і православні спільно пом'янули 74-ту річницю трагічних подій на Волині Популярные молодёжные бренды: принт на одежде Streetwear Русский язык - самый привычный и самый сложный школьный предмет Між духовенством та районною владою Рівненщини відбувся благодійний футбольний матч Вулкан Ориджиналс - оптимальный вариант для игры!

Публикации