Канада випустила монету у формі української писанки

03.04.2018 12:14 6

Канада випустила монету у формі української писанки

Королівський канадський монетний двір випустив кольорову позолочену монету у формі української писанки. Про це повідомляє Ukrainian People.

Монета стала вже третьою «писанкою» у колекції канадського монетного двору, але першою позолоченою. На реверсі нанесені кольорові візерунки, характерні для традиційної української писанки. Монета викарбувана із 31,82 гр чистого срібла із позолотою та має номінал в 20 канадських доларів. Загальний наклад складає 5 тис штук.

Канада-монета-2w.jpg

«Окрім прекрасного вигляду й весняної теми, ця монета-писанка є артистичним вшануванням 1,2 млн канадців українського походження, чиї традиції є багатою складовою мультикультурної спадщини Канади», – йдеться в описі монети на сайті.

Канада-монета--3w.jpg

Автор дизайну реверсу монети – канадська художниця Анна Мораш, яка працювала також і над двома попередніми випусками монети-писанки, що побачили світ у 2016 та 2017 роках.

Канада-монета-4w.jpg

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/ukrainians_outside_of_Ukraine/70697/

Следующая новость
Предыдущая новость

BREXIL MIX − отличный водорастворимый комплекс микроэлементов для растений Священник УПЦ в Крыму просит оккупационные власти открыть нудистский пляж Зеркало казино Вулкан 777 Приобретение купели для крещения У парламенті запропонували починати пленарні засідання з молитви "Отче наш"

Публикации