Кабмін затвердив положення про Держслужбу з етнополітики та свободи совісті

22.08.2019 12:29 0

Кабмін затвердив положення про Держслужбу з етнополітики та свободи совісті

Кабінет Міністрів України затвердив положення про Державну службу України з етнополітики та свободи совісті.

"Документ визначає основні завдання і функції Державної служби України з етнополітики та свободи совісті як центрального органу виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через міністра культури України, щодо реалізації державної політики у сферах міжнаціональних відносин, релігії та захисту прав національних меншин", - йдеться в повідомленні прес-служби Мінкультури, пише Інтерфакс-Україна.

Зазначено, що головним завданням Служби з етнополітики та свободі совісті є підвищення ефективності здійснення державної політики, спрямованої на утвердження суспільної згоди, створення умов для розвитку всіх етнічних та релігійних спільнот України, дотримання загальновизнаних стандартів прав людини у галузі забезпечення прав національних меншин та свободи віросповідання.

Очікується, що діяльність відомства дасть змогу вдосконалити та розширити інструментарій державного регулювання у сфері забезпечення прав нацменшин і свободи совісті для оперативного та якісного вирішення питань, пов'язаних із захистом прав нацменшин і гармонізацією державно-церковних відносин.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/76913/

Следующая новость
Предыдущая новость

Где заказать дизайн интерьера? Кримський архієпископ УПЦ КП відвідав у суді заарештованого українця Играть на выгодных условиях в Пин Ап казино Ортопедическая обувь – удобство и комфорт Зимняя женская обувь для вашего комфорта

Публикации