З 1 вересня в Україні в державних школах стартує новий християнський курс «Основи сім'ї»

01.09.2019 0:49 0

З 1 вересня в Україні в державних школах стартує новий християнський курс «Основи сім'ї»

Курс для школярів, заснований на християнських принципах, з першого вересня з'явиться в школах України.

Автор проекту фахівець з питань сім'ї та сімейних відносин, доктор філософії і автор курсу «Основи сім'ї» Адріан Буковинський, повідомляє Християнський Мегапортал Invictory.com.

«Наша мета зменшити кількість розлучень в Україні та підвищити якість батьківства. Курс «Основи сім'ї» повинен готувати учнів до життя в суспільстві. Програма спрямована на соціалізацію, формування морально-етичних і моральних якостей », - зазначив Адріан.

У 14 по 15 вересня в Черкасах близько 70 вчителів пройшли навчання з предмету «Основи сім'ї» для 10-11 класів. Це вже восьма область, де проходить навчання.

Захід відбувся за сприяння інституту АНО Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників та за підтримки асоціації християн - вчителів та ГО Руху Реформації.

Мета програми полягає в цілеспрямованій підготовці молодого покоління до сімейного життя, формування життєвої, соціальної, громадянської компетентності з питань шлюбу, сім'ї та свідомого батьківства.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/church_and_school/77022/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как быстро и выгодно избавиться от отходов Апостиль: подготовка документов для действия за рубежом Всё, что нужно знать о табаке для кальяна Fumari (Фумари) Быстро займ в Одессе Митрополит Онуфрій відвідав Православну спартакіаду з греко-римської боротьби

Публикации