З полону “ДНР/ЛНР” звільнено 74 заручників, включно з відомим релігієзнавцем

28.12.2017 13:54 18

З полону “ДНР/ЛНР” звільнено 74 заручників, включно з відомим релігієзнавцем

Переговорний процес щодо обміну полоненими відновився після річного блокування завдяки зусиллям багатьох релігійних, громадських і міжнародних діячів, у тому числі ініціативам Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО). У листопаді цього року остання спрямувала відповідні звернення до релігійних лідерів Росії та Європи, а також керівництва міжконфесійних і міжнародних інституцій.
Повідомляється також, що українська сторона готова до продовження переговорів задля звільнення усіх заручників і полонених, які незаконно утримуються на окупованих територіях Донецької та Луганської областей (ОРДЛО).
Нагадаємо, що професор Ігор Козловський, президент Центру релігієзнавчих досліджень та міжнародних духовних стосунків, перебував у полоні сепаратистів у Донецьку майже 2 роки. Його арештували незаконні військові формування, що контролюють ОРДО, за сфабрикованими звинуваченнями, скориставшись тим, що він не міг виїхати з міста, оскільки доглядав за хворим сином.
У жовтні цього року члени Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій домовилися про низку заходів, спрямованих на звільнення заручників і полонених, після обговорення цієї проблематики з головою Служби безпеки України Василем Грицаком за участі матерів і дружин бранців, які вже два-три роки утримувалися в ОРДЛО.
Ще раніше, у вересні 2016 року, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликала російських релігійних діячів та Всесвітню Раду Церков сприяти звільненню заручників і полонених, утримуваних в ОРДЛО на сході України, як прояв милосердя. 25 грудня глава РПЦ патріарх Кирил взяв участь у переговорах з обміну військовополоненими.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Экскурсии из Москвы по разным городам России Индивидуальный трансфер из аэропорта «Суварнабхуми» Поисковое продвижение интернет магазинов Быстрые заработки на азартных играх Большой ассортимент семян овощей и всего, что нужно для урожая

Публикации