З аукціону продавали і церкву, і синагогу, - гендиректор ДП "СЕТАМ"

15.12.2019 12:31 0

З аукціону продавали і церкву, і синагогу, - гендиректор ДП

Державне підприємство "СЕТАМ", що займається сприянням реалізації державної політики у сфері організації примусового виконання рішень судів, через аукціон продало вже два святилища – синагогу та храм МП.

Про це в інтерв’ю УНН розповів генеральний директор ДП "СЕТАМ" Віктор Вишньов.

“Ми продавали арештовану церкву Московського Патріархату, синагогу. Як каже наш керівник із Запорізької філії, бо в нього як раз і церква, і синагога продавались — мені б ще мечеть. Ми вже жартуємо, що „СЕТАМ: у нас нема нічого святого“. У першому випадку це була стара будівля, що вже не використовується, але колись це була церква — там ікони всередині”, — розповів Вишньов.

Зі його слів, серед лотів, виставлених на аукціон, є ще чимало цікавого — зокрема арештовані труни продавали, шматок асфальту, шкарпетки б/в. З його слів, одного разу навіть виставили на продаж собаку, але її викупив хазяїн.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/temples_church_property/78187/

Следующая новость
Предыдущая новость

Арт-проект Narciss Me Где купить хорошие магниты? В Киеве завершается индийский фестиваль с "парадом древних богов" Где найти качественную обувь в Киеве ? Бесплатный сайт Igra Slot - игровой ассортимент, с которым можно познакомиться в бесплатном формате

Публикации